Koszyk 0

Zestawy walizek

Wyświetlanie jednego wyniku

Komplet 2 walizek linda 89800 S+M + plecak gratis globtroterKomplet 2 walizek linda 89800 S+M + plecak gratis globtroter
Tanio!

Komplet 2 walizek linda 89800 S+M + plecak gratis globtroter

, ,

308,00  269,00 

zestaw 3 walizek henry 17200 globtroterzestaw 3 walizek henry 17200 globtroter
Tanio!

zestaw 3 walizek henry 17200 globtroter

,

417,00  359,00 

Częste podróże i wyjazdy rodzinne wymagają starannych przygotowań. Spakowanie niezbędnych rzeczy na dłuższy urlop to spore wyzwanie, zwłaszcza gdy brakuje Ci miejsca na pomieszczenie wszystkich osobistych przedmiotów. Rozwiązaniem tego problemu może być zakup zestawu walizek, wśród których znajdziesz warianty o różnych pojemnościach. Dzięki temu dobierzesz odpowiedni model do charakteru i długości podróży,

Komplety walizek – odpowiednie na każdą okazję

W ofercie mamy walizki, które różnią się od siebie konstrukcją, wielkością oraz wzornictwem. Ze względu na tak dużą różnorodność, ciężko jest zdecydować się na jeden wariant. Gdy sporo podróżujesz różnymi środkami komunikacji i trudno Ci przewidzieć, jak długo będzie trwał kolejny wyjazd, najlepszym rozwiązaniem będzie komplet walizek. Taki zestaw składa się z trzech lub dwóch bagaży z tej samej kolekcji. Tworzą wiec spójną, estetyczną całość i wzajemnie się uzupełniają. Zestaw walizek to także praktyczny ekwipunek na rodzinny wyjazd, bez względu na to, czy zamierzasz podróżować samolotem, autobusem, czy własnym samochodem. Oferowane komplety walizek wyróżniają się:

  • wykonaniem z najwyższej jakości materiałów,
  • wyjątkową kolorystyką i wzornictwem,
  • trwałością i odpornością na uszkodzenia,
  • różnorodnością,
  • funkcjonalnością,
  • wygodą użytkowania.

W zestawie walizek znajdziesz warianty duże, średnie i małe. Dostępne są w formie walizek kabinowych z tworzywa ABS lub wykonanych z elastycznego materiału poliestrowego. Wszystkie wyposażone są w system przegródek i kieszeni, co pozwala na lepszą organizację i zabezpieczenie spakowanych przedmiotów.

Zestawy walizek na miarę Twoich potrzeb

Staramy się, aby oferta była zróżnicowana pod kątem wzornictwa i wpisywała się w wymagania każdego klienta. W sprzedaży mamy komplety walizek w kolorystyce dla kobiet oraz mężczyzn. Znajdziesz także modele o eleganckim wykończeniu, które będą odpowiednie na podróże biznesowe, podkreślając Twój profesjonalny wizerunek. Zestaw walizek to także doskonała okazja, aby zaoszczędzić, gdyż za cały komplet zapłacisz znacznie mniej niż za zakup każdej walizki osobno.

Zapraszamy do zapoznania z całym asortymentem oraz aktualnymi promocjami.